Mistrzostwa Klubu Sportowego Acro Dance

19.02.2012r w Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul. Dużej 3w Markach odbyły się III Mistrzostwa Klubu Sportowego ACRO DANCE.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z Marek, Warszawy oraz Białobrzeg. Organizatorem Mistrzostw był Klub Sportowy Acro Dance przy wsparciu licznych sponsorów: Urząd Miasta Marki, Warsaw City Tour, Firma Bulik, Wodociąg Marecki.

Mistrzostwa podzielone były na dwie części. W pierwszej mogliśmy podziwiać występy grupowe, natomiast w drugiej popisy taneczne w solówkach oraz duetach w dwóch stylach tanecznych: Disco Dance oraz Jazz.

Turniej został przygotowany perfekcyjnie: kolorowe oświetlenie, udekorowana sala, sprawna organizacja co sprawiło, że dzieci czuły się fantastycznie. Podczas swoich występów wykonywały niezliczone ilości elementów nie tylko tanecznych ale i akrobatycznych.  Trudne powietrzne ewolucje, niezwykła plastyczność tancerzy oraz zaskakujące choreografie stworzyły zdumiewający efekt. Wszystkich zawodników oceniała komisja sędziowska.

Wielką atrakcją imprezy był pokaz profesjonalnej dwójki akrobatów – wychowanków Dzielnicowego Klubu Sportowego „Targówek” w Warszawie, którzy w swojej przeszło 15- letniej karierze sportowej zdobyli  wiele medali na Mistrzostwach Polski, Pucharach Polski oraz Turniejach Międzynarodowych.

Zaskakujące kombinacje wyrafinowanych figur, pokaz siłowy oraz niezwykły kunszt aktorski stworzyły zdumiewający efekt  i wprawiły widownię w zachwyt.

Swoja obecnością zaszczycił mistrzostwa również Burmistrz Miasta Marki, Pan Janusz Werczyński, który od początku istnienia wspiera Klub w jego działaniu.  Gratulując i wręczając zawodnikom zasłużone medale, puchary oraz nagrody zachęcił młodzież do dalszej walki o zwycięstwo i życzył wielu sukcesów w karierze taneczno-akrobatycznej.

Impreza udała się znakomicie, Dobre, sportowe nastroje udzieliły się każdemu, a uśmiechy dzieci wynagrodziły wszystkie trudy związane z jej organizacją.

I pomimo iż Klub działa dopiero niewiele ponad rok to zawodnicy udowodnili,  że dzięki intensywnej pracy, chęci, wytrwałości oraz  postawie i zaangażowaniu trenerów w tak krótkim czasie  jest możliwe przejście z początkującego tancerza do wykwalifikowanego zawodnika.

Gratulujemy zawodnikom ich rodzicom oraz trenerom bo to wielki sukces i powód do dumy.

Zdjęcia oraz szczegóły z imprezy zostały przedstawione na stronie internetowej www.acrodance.pl

Reklamy

One Comment to “Mistrzostwa Klubu Sportowego Acro Dance”

  1. Gratuluje organizacji tak wspaniałego turnieju ! Pokaz akrobatów naprawdę świetny ale i dzieci zaprezentowały się równie dobrze. Gratulacje!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: